WARSZTATY

Na stronie tej zamieszczać będziemy informację o warsztatach gdzie naprawiają honkery lub poszczególne podzespoły. Jeżeli wiesz o jakimś warsztacie i uważasz, że jest godny polecenia daj nam znać.

Dla jasności: Nie mamy nic wspólnego z poniższymi warsztatami i nie czerpiemy korzyści z ich polecania – jest to lista stworzona przez pasjonatów dla pasjonatów.

Przemek Bielecki – 533 330 811Tułowice k. Opola

Przemek to nasz grupowy kolega, który w wolnym czasie podejmuje się napraw mechanicznych, dorabiania elementów, a nawet remontów kapitalnych honkerów. Na chwilę obecną serwis nr1 w naszej grupie! Coraz więcej z nas jeździ do Przemka serwisować swoje honkery, choć czasem trzeba w tym celu pokonać prawie całą Polskę! Przemka bardzo polecamy bo to przede wszystkim pasjonat, w dodatku dobrze znający markę. 🙂

Motorpol.com.pl – Lubin, dolnośląskie

Firma oferująca regenerację układów przeniesienia napędu honkera w tym naprawy: skrzyń biegów, reduktorów, wałów napędowych, półosi, przegubów, mostów napędowych, przekładni kierowniczych, polecamy ich usługi.

kontakt telefoniczny:  601 779 976

Tarmot4x4Wysogotowo pod Poznaniem

Firma specjalizuje się w autach zza wschodniej granicy jednak posiada spore doświadczenie również w temacie honkerów. Poza naprawami mechanicznymi można im zlecić montaże dodatkowego wyposażenia (np. wyciągarki), remonty blacharsko-lakiernicze itp.

45B1E490-240C-4F25-B3BC-DBF262306C25

brak komentarzy on WARSZTATY