SKLEPY

W związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy uruchomić stronę z listą sklepów, w których można kupić części do honkera.

UWAGA! Wstawiamy tutaj wszystkie sklepy z częściami jakie znamy, również te z którymi nie najlepiej nam się współpracowało oraz te, z którymi nie mamy większych doświadczeń. Kolejność przypadkowa.

 1. RAW-MOT – Rawa Mazowiecka – sklep z bardzo dużym asortymentem części do honkera oraz dodatkowo producent niektórych podzespołów m.in. mostów, elementów układu kierowniczego itp. Bardzo fachowa obsługa, szybkie odpowiedzi na zapytania e-mailowe – w szczególności polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Darkiem i z szefem firmy Panem Marcinem.  Na hasło „honkerteam” jest szansa dostać trochę niższe ceny na część asortymentu 🙂 Obecnie nasz ulubiony sklep, gdzie zakupy to czysta przyjemność. BARDZO POLECAMY
 2. Motorpol – Lubin – chyba największy sklep z częściami do honkera. Jak w innych sklepach czegoś nie dostaniemy to z dużym prawdopodobieństwem będzie dostępne tu. Można liczyć na bardzo fachową poradę właściciela firmy Pana Sławomira, który o honkerach wie chyba wszystko. Bardzo pomocna i fachowa obsługa (w szczególności Pani Ania 🙂 ).  Drugi z naszych ulubionych sklepów. BARDZO POLECAMY
 3. Andoria-Motoparts – Andrychów –  firma zajmuje się sprzedażą części do silników używanych m.in. w honkerach. W ofercie posiada też inne części do tych pojazdów. W przypadku większych zamówień możliwe rabaty (np. przy zamówieniu na 5tyś zł zostanie udzielony rabat 10%).
 4. Czesci-honker.pl – Lubin – sklep stacjonarny ale zamówienia można też składać mailowo. Panowie z bardzo dużym doświadczeniem służą fachową poradą. Poza sprzedażą części firma zajmuje się remontami honkerów oraz przede wszystkim ich podzespołów (skrzynie, reduktory, mosty itp).
 5. Moto Trans – Koszalin – sklep stacjonarny oraz internetowy z częściami do honkerów starej generacji jak i H2000. Miła obsługa zarówno na żywo jak i podczas kontaktu telefonicznego.
 6. Andoria Mot – Andrychów – sklep internetowy z dużym asortymentem części do honkera. Brak większych doświadczeń.
 7. LCARS – Zagórnik – sklep internetowy z dużym asortymentem części do honkera. Prowadzi sprzedaż na portalu aukcyjnym allegro. Szybka wysyłka, mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro.
 8. Moto Auto Mateusz Kierczak – Andrychów – sklep prowadzący sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro. Duży asortyment, szybka wysyłka – mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro. Jeden z dwóch sklepów o prawie tej samej nazwie jednak z adresu wynika, że to dwa różne sklepy.
 9. Moto Auto S.C. M.Pietras – Andrychów sklep prowadzący sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro. Duży asortyment, szybka wysyłka – mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro. Jeden z dwóch sklepów o prawie tej samej nazwie jednak z adresu wynika, że to dwa różne sklepy.
 10. LIMARK – Siedlce – Elementy blacharskie do honkera w bardzo dobrych cenach. Polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Adrianem.
 11. TARMOT 4×4 – Wysogotowo (k. Poznania) – Duży asortyment części do honkera. Polecamy kontakt z bardzo pomocnym Dawidem.
 12. Auto-ADLER – Lublin – Sklep w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Samochodów HONKER. Duży asortyment części do honkera. Zakupy możliwe są w sklepie stacjonarnym lub można składać zamówienia telefonicznie.
 13. www.fhumaripol.pl – Kraków – zgodnie z otrzymaną od nich informacją posiadają dużo części do honkerów oraz innych polskich pojazdów.
 14. FADROPOL – Świątniki (k. Poznania) – Większość naszych remontowanych honkerów korzystało tu z usług piaskowania i malowania proszkowego elementów. BARDZO POLECAMY z uwagi na wysoką jakość usług oraz fakt, że firma jest prowadzona przez pasjonata honkerów, naszego grupowego kolegę.
 15. MILITARIALODZ.PL – Sklep militarny w Łodzi prowadzący też sprzedaż drogą internetową. Specjalnie dla naszych czytelników na hasło „Honker” przyznany zostanie rabat 8% na cały asortyment.
 16. WWW.GIFTMASZ.PL – Sklep z odzieżą i gadżetami z przeróżnymi nadrukami w honkerowym klimacie. Z hasłem HONKERTEAM 15% rabatu na cały asortyment sklepu!
 17. MILITARNEKOSZULKI.PL – Sklep z odzieżą i gadżetami w honkerowym klimacie oraz w klimacie innych militarnych marek motoryzacyjnych. Na stronie są też dostępne gadżety grupowe honkerteam.pl wokół której od lat staramy się zintegrować nasze honkerowe środowisko. Sklep prowadzony przez miłośnika i właściciela honkera – tym bardziej polecamy 🙂
  Z hasłem HONKERTEAM 10% rabatu na cały asortyment sklepu!