SKLEPY

W związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy uruchomić stronę z listą sklepów, w których można kupić części do honkera.

UWAGA! Wstawiamy tutaj wszystkie sklepy z częściami jakie znamy, również te z którymi nie najlepiej nam się współpracowało oraz te, z którymi nie mamy większych doświadczeń. Kolejność przypadkowa.

 1. RAW-MOT – Rawa Mazowiecka – sklep z bardzo dużym asortymentem części do honkera oraz dodatkowo producent niektórych podzespołów m.in. mostów, reduktorów. Bardzo fachowa obsługa, szybkie odpowiedzi na zapytania e-mailowe – w szczególności polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Marcinem i Darkiem.  Na hasło „honkerteam” jest szansa dostać trochę niższe ceny na część asortymentu 🙂 Obecnie nasz ulubiony sklep, gdzie zakupy to czysta przyjemność. BARDZO POLECAMY

rawmot

 1. Czesci-honker.pl – Lubin – sklep stacjonarny ale zamówienia można też składać mailowo. Panowie z bardzo dużym doświadczeniem służą fachową poradą. Poza sprzedażą części firma zajmuje się remontami honkerów oraz przede wszystkim ich podzespołów (skrzynie, reduktory, mosty itp). Polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Piotrem oraz Krzysztofem. POLECAMY
 2. Moto Trans – Koszalin – sklep stacjonarny oraz internetowy z częściami do honkerów starej generacji jak i H2000. Miła obsługa zarówno na żywo jak i podczas kontaktu telefonicznego.
 3. Motorpol – Lubin – chyba największy sklep z częściami do honkera jednak ma najwyższe ceny. Jak w innych sklepach czegoś nie dostaniemy to z dużym prawdopodobieństwem będzie dostępne tu, jednak raczej w wysokiej cenie – no ale takie jest prawo monopolisty. 😉 Zamówienia można składać poprzez specjalną aplikację (do pobrania ze strony), mailem i przez telefon – warto przy tym podawać numery części. Ubolewamy ale nie udało nam się wynegocjować jakichkolwiek zniżek na hasło honkerteam. Za to obsługa jest bardzo miła (Pani Ania).  POLECAMY
 4. Andoria Mot – Andrychów – sklep internetowy z dużym asortymentem części do honkera. Brak większych doświadczeń.
 5. LCARS – Zagórnik – sklep internetowy z dużym asortymentem części do honkera. Prowadzi sprzedaż na portalu aukcyjnym allegro. Szybka wysyłka, mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro.
 6. Moto Auto Mateusz Kierczak – Andrychów – sklep prowadzący sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro. Duży asortyment, szybka wysyłka – mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro. Jeden z dwóch sklepów o prawie tej samej nazwie jednak z adresu wynika, że to dwa różne sklepy.
 7. Moto Auto S.C. M.Pietras – Andrychów sklep prowadzący sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro. Duży asortyment, szybka wysyłka – mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro. Jeden z dwóch sklepów o prawie tej samej nazwie jednak z adresu wynika, że to dwa różne sklepy.
 8. LIMARK – Siedlce – Elementy blacharskie do honkera w bardzo dobrych cenach. Polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Adrianem. Jedna z nielicznych firm, w której zakupy są czystą przyjemnością.  BARDZO POLECAMY
 9. TARMOT 4×4 – Wysogotowo (k. Poznania) – Duży asortyment części do honkera. Polecamy kontakt z bardzo pomocnym Dawidem oraz szefem Mariuszem. Na hasło honkerteam jest szansa na nieco niższe ceny. BARDZO POLECAMY również jako warsztat.
 10. Auto-ADLER – Lublin – Sklep w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Samochodów HONKER. Duży asortyment części do honkera. Zakupy możliwe są w sklepie stacjonarnym lub można składać zamówienia telefonicznie. 
 11. www.fhumaripol.pl – Kraków – zgodnie z otrzymaną od nich informacją posiadają dużo części do honkerów oraz innych polskich pojazdów. 
 12. FADROPOL – Świątniki (k. Poznania) – Większość naszych remontowanych honkerów korzystało tu z usług piaskowania i malowania proszkowego elementów. BARDZO POLECAMY z uwagi na wysoką jakość usług oraz fakt, że firma jest prowadzona przez pasjonata honkerów.
 13. MILITARIALODZ.PL – Sklep militarny w Łodzi prowadzący też sprzedaż drogą internetową. Specjalnie dla naszych czytelników na hasło „Honker” przyznany zostanie rabat 8% na cały asortyment. 

29663266_1214863415311418_8120393519029970378_o

 

 

Strona miłośników HONKERA