SKLEPY

W związku z licznymi zapytaniami postanowiliśmy uruchomić stronę z listą sklepów, w których można kupić części do honkera.

UWAGA! Wstawiamy tutaj wszystkie sklepy z częściami jakie znamy, również te z którymi nie najlepiej nam się współpracowało oraz te, z którymi nie mamy większych doświadczeń. Kolejność przypadkowa.

 1. RAW-MOT – Rawa Mazowiecka – sklep z bardzo dużym asortymentem części do honkera oraz dodatkowo producent niektórych podzespołów m.in. mostów, reduktorów. Bardzo fachowa obsługa, szybkie odpowiedzi na zapytania e-mailowe – w szczególności polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Marcinem.  Na hasło „honkerteam” jest szansa dostać trochę niższe ceny na część asortymentu 🙂 Obecnie nasz ulubiony sklep, gdzie zakupy to czysta przyjemność. BARDZO POLECAMY
 2. Czesci-honker.pl – Lubin – sklep stacjonarny ale zamówienia można też składać mailowo. Panowie z bardzo dużym doświadczeniem służą fachową poradą. Poza sprzedażą części firma zajmuje się kompleksowymi remontami honkerów oraz ich podzespołów (skrzynie, reduktory itp). Jeżeli więc szukasz warsztatu gdzie naprawią Twojego honkera warto się z nimi skontaktować. Polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Piotrem oraz Krzysztofem. BARDZO POLECAMY
 3. Moto Trans – Koszalin – sklep stacjonarny oraz internetowy z częściami do honkerów starej generacji jak i H2000. Miła obsługa zarówno na żywo jak i podczas kontaktu telefonicznego.
 4. Motorpol – Lubin – chyba największy sklep z częściami do honkera jednak ma najwyższe ceny. Jak w innych sklepach czegoś nie dostaniemy to z dużym prawdopodobieństwem będzie dostępne tu, jednak raczej w wysokiej cenie – no ale takie jest prawo monopolisty. Zamówienia można składać poprzez specjalną aplikację (do pobrania ze strony), mailem i przez telefon – warto przy tym podawać numery części. Obsługa bardzo miła (Pani Ania).  POLECAMY
 5. Andoria Mot – Andrychów – sklep internetowy z dużym asortymentem części do honkera. Brak większych doświadczeń.
 6. LCARS – Zagórnik – sklep internetowy z dużym asortymentem części do honkera. Prowadzi sprzedaż na portalu aukcyjnym allegro. Szybka wysyłka, mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro.
 7. Moto Auto Mateusz Kierczak – Andrychów – sklep prowadzący sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro. Duży asortyment, szybka wysyłka – mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro. Jeden z dwóch sklepów o prawie tej samej nazwie jednak z adresu wynika, że to dwa różne sklepy.
 8. Moto Auto S.C. M.Pietras – Andrychów sklep prowadzący sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego allegro. Duży asortyment, szybka wysyłka – mamy pozytywne doświadczenia z zamówieniami przez allegro. Jeden z dwóch sklepów o prawie tej samej nazwie jednak z adresu wynika, że to dwa różne sklepy.
 9. LIMARK – Siedlce – Elementy blacharskie do honkera w bardzo dobrych cenach. Polecamy kontakt z bardzo pomocnym Panem Adrianem. Jedna z nielicznych firm, w której zakupy są czystą przyjemnością.  BARDZO POLECAMY
 10. TARMOT 4×4 – Wysogotowo (k. Poznania) – Duży asortyment części do honkera. POLECAMY
 11. Auto-ADLER – Lublin – Sklep w bezpośrednim sąsiedztwie Fabryki Samochodów HONKER. Duży asortyment części do honkera. Zakupy możliwe są w sklepie stacjonarnym lub można składać zamówienia telefonicznie.
 12. FADROPOL – Świątniki (k. Poznania) – Większość naszych remontowanych honkerów korzystało tu z usług piaskowania i malowania proszkowego elementów. BARDZO POLECAMY z uwagi na wysoką jakość usług oraz fakt, że firma jest prowadzona przez pasjonata honkerów.

 

 

Strona miłośników HONKERA